Parkingi automatyczne / Systemy bezpaletowe

Systemy bezpaletowe pozwalają na budowę w pełni zautomatyzowanych parkingów, w których zrezygnowano z palet parkingowych, jako głównego przenośnika dla każdego z samochodów i zastąpiono działającymi wahadłowo przenośnikami. Samochód wjeżdża na miejsce wjazdowe, gdzie przenośnik przesuwa się pod nim i delikatnie podnosi go w górę pod każdym z kół. Kiedy samochód jest już na przenośniku, zostaje przetransportowany na przeznaczone miejsce parkingowe, gdzie zostaje ostrożnie opuszczony.
swiss-park C-Type

swiss-park C-Type

W pełni zautomatyzowany system C-Type jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych parkingów wielopoziomowych, gdzie głównymi priorytetami są maksymalizacja ilości miejsc parkingowych i minimalizacja czasu dostarczenia samochodu. Pionowy transporter dostarcza samochody na poszczególne poziomy, na których są one odbierane przez poziome przenośniki, które przewożą je na ich miejsca parkingowe. W systemie C-Type zoptymalizowano cykl parkowania i wyparkowywania samochodu przez rozdzielenie transportu pionowego i poziomego na rozdzielone systemy

>>> więcej...

swiss-park T-Type

swiss-park T-Type

W automatycznym systemie T-Type zastosowano wieżę transportową, która przenosi samochody zarówno w pionie, jak i w poziomie jednocześnie wprost na ich miejsca parkingowe. System najlepiej sprawdza się w projektach z ograniczeniami konstrukcyjnymi, gdzie priorytetem jest stworzenie miejsca na zaparkowanie maksymalnej liczby samochodów w ograniczonej przestrzeni.

>>> więcej...