Platformy parkingowe / Parkowanie zależne

Platformy parkingowe montowane bezpośrednio na podłodze garażu to najprostsze i zarazem najciekawsze ekonomicznie rozwiązanie pozwalające na zwielokrotnienie ilości parkowanych samochodów na zadanej powierzchni.
V-1 swiss-park Junior

V-1 swiss-park Junior

V-1 to idealne rozwiązanie dla niskich garaży. Pochylana górna platforma umożliwia zaparkowanie jednym samochodem nad drugim w garażach, w których niemożliwe są inne rozwiązania.

>>> Więcej...

V-2 swiss-park Comfort

V-2 swiss-park Comfort

V-2 został zaprojektowany aby umożliwić parkowanie samochodami o każdym rozmiarze. Na górnym poziomie możliwe jest parkowanie samochodami, których wysokość jest ograniczona jedynie przez sufit garażu. Doskonale sprawdza się w hotelach, wypożyczalniach samochodów, salonach samochodowych oraz w budynkach mieszkalnych , gdzie pożądane jest podwójne miejsce parkingowe.

>>> Więcej...

V-3 swiss-park Triple

V-3 swiss-park Triple

V-3 to najlepsze rozwiązanie dla zewnętrznych parkingów, na których możliwe jest parkowanie zależne na trzech poziomach. Podobnie jak V-2 system umożliwia parkowanie wysokich samochodów, ma jednak tę przewagę, że na jednym klasycznym miejscu możemy zaparkować trzy samochody.

>>> Więcej...