Parkingi automatyczne / Systemy paletowe

Systemem oferującym największy komfort użytkowania jest parking automatyczny. Wszystkie miejsca parkingowe są dostępne z boksu wjazdowego, podczas parkowania wymiary samochodu są elektronicznie mierzone i po opuszczeniu boksu wjazdowego przez kierowcę, pojazd jest transportowany na właściwe miejsce parkingowe. Zautomatyczny system sterowania i monitoringu gwarantuje bezpieczeństwo samochodu i użytkownika. Parking automatyczny wychodzi naprzeciw wysokim wymaganiom użytkownika, cechuje go możliwość dostosowania do indywidualnego projektu garażu.
swiss-park Loop System

swiss-park Loop System

swiss-park Loop System to w pełni automatyczne urządzenie wykorzystujące palety parkingowe, sprawdzające się najlepiej w małych i średnich projektach. Loop System przenosi palety w koło tworząc wieloparkingowy garaż z pojedyńczym wjazdem.

>>> więcej...

swiss-park Shelf System

swiss-park Shelf System

Shelf System to klasyczne rozwiązanie dla parkingów automatycznych. Samochody parkują na paletach, które są następnie przenoszone do dedykowanych miejsc parkingowych.

>>> więcej...

swiss-park Tower Parking

swiss-park Tower Parking

swiss-park Tower Parking to rozwiązanie zaprojektowane dla garaży, o bardzo małej powierzchni, dla których jednak nie ma ograniczenia w liczbie poziomów. Winda samochodowa przenosi samochody jedynie w pionie i parkuje samochody na wszystkich poziomach.

>>> więcej...